Przyłączyć się!

 1. Ta promocja jest dostępna jedynie dla nowych klientów 18Bet i obowiązuje w okresie od 24.04.2017 do 31.12.2020. 18Bet zastrzega sobie prawo do zmiany tego terminu w dowolnym momencie.
 2. Użytkownicy otrzymają 100% zwrotu wartości pierwszego zasilenia konta, aż do kwoty 100 €/$/£ (lub ekwiwalentu 100 € w lokalnej walucie). Środki zostaną przyznane niezwłocznie po wpisaniu w odpowiednim polu kodu promocyjnego: WSB100.
 3. Użytkownicy, którzy nie wpiszą kodu podczas składania pierwszego depozytu, nie będą mieli możliwości otrzymania środków premiowych w czasie późniejszym (kiedy płatność zostanie przetworzona).
 4. Minimalna wartość zasilenia, umożliwiająca skorzystanie z tej promocji, opiewa na kwotę 10 €/$/£ (bądź ekwiwalentu 10 € w lokalnej walucie).
 5. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana użytkownikowi w ramach tej promocji, wynosi 100 €/$/£ (lub ekwiwalent 100 € w lokalnej walucie).
 6. Aby móc wypłacić środki premiowe wraz z wygranymi, użytkownik zobowiązany jest do dwunastokrotnego (12x) obstawienia wpłaconych środków wraz ze środkami premiowymi.Przykład: Użytkownik wpłaca 10 € i od razu otrzymuje dodatkowe 10 € środków premiowych. Aby móc wypłacić pieniądze, powinien obstawić łącznie 240 €, jako że (10+10) x 12 = 240.
 7. Użytkownicy, posiadający aktywne środki premiowe, nie mogą obstawiać zakładów:
  - których kurs jest niższy niż 1.80 (dziesiętne).
  System automatycznie odrzuci taki zakład.
 8. 18Bet zastrzega sobie prawo do tego, aby od czasu do czasu weryfikować aktywność użytkowników serwisu. W przypadku wykrycia nieuczciwego postępowania, związanego z obowiązującą promocją, zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia nielegalnych zakładów oraz wszelkich wygranych, które z nich wyniknęły i/lub do żądania zwrotu środków premiowych oraz wygranych zgromadzonych na koncie gracza w wyniku jego nieuczciwych działań. Kroki te mogą zostać podjęte w każdej chwili i według naszego własnego uznania. Za nieuczciwe działanie uznaje się tu między innymi (lecz nie tylko): Wielokrotne zakłady składane na ten sam wynik dla tego samego wydarzenia Zakłady składane na przeciwne strony, na ten sam wynik, dla tego samego wydarzenia
 9. Zakład, który będzie wliczany do sumowania wartości wymogów obstawiania, może opiewać maksymalnie na kwotę stanowiącą 50% przyznanych środków premiowych. Przykład: Jeśli otrzymane przez Ciebie środki opiewają na kwotę 100 €, maksymalna wartość zakładu, jaka będzie wliczała się do sumowania wartości wymogów obstawiania wynosi 50 €. Jeśli założysz się o 50 €, będzie się to liczyło jako 50 €; jednocześnie, jeśli obstawisz w danym zakładzie 100 €, jego wartość wciąż będzie liczyła się jako 50 €.
 10. Zakłady unieważnione, refundowane czy odwołane nie będą wliczane podczas sumowania wymogów obstawiania dla środków premiowych.
 11. Dla każdego zakładu środki pobierane są z puli środków wpłaconych gracza. Dopiero jeśli środki te nie są dostępne, kwota jest pobierana z puli środków premiowych.
 12. Można zakładać się w zakładach złożonych (combo) pod warunkiem, że kurs dla każdego pojedynczego zakładu wchodzącego w jego skład, nie będzie niższy niż 1,80 (dziesiętne).
 13. Tak długo, jak gracz ma aktywne środki premiowe, nie może on złożyć zlecenia na wypłatę środków. Środki premiowe dezaktywują się po 21 dniach od momentu ich aktywowania.
 14. Tak długo, jak gracz ma aktywne środki premiowe, nie może on złożyć zlecenia na wypłatę środków. Środki premiowe dezaktywują się po 21 dniach od momentu ich aktywowania.
 15. W przypadku gdy gracz zrezygnuje z udziału w promocji, korzystając z przycisku „Opuść”, znajdującego się w zakładce „Kampanie”, przed spełnieniem warunków obstawiania, wszystkie środki premiowe oraz wygrane pochodzące z obstawiania środkami wpłaconymi przez gracza zostaną utracone.
 16. Użytkownik może mieć na raz aktywną tylko jedną promocję. Aby skorzystać z innej, należy spełnić warunki korzystania z promocji, która jest aktywna w danej chwili.
 17. Sports book bonuses cannot be played in the casino, and vice versa.
 18. Rejestracja i uczestniczenie w promocji jest dozwolone tylko dla jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego, adresu, adresu email, konta bankowego, adresu IP czy współdzielonego komputera (np. w bibliotece publicznej lub miejscu pracy). Środki premiowe nie zostaną przyznane graczom, którzy nie spełnią wymogów określonych w Regulaminie. Podejrzane konta będą zamykane. (Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w szczególności z zasadami określającymi postępowanie w przypadku wykrycia powielonych kont.) Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty oraz do usunięcia z danego konta wszystkich środków premiowych oraz środków z wygranych gracza lub grupy graczy w każdej chwili i według naszego własnego uznania
 19. W promocji nie mogą uczestniczyć gracze z Burkina Faso, Estonii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Rumunii oraz Ukrainy.
 20. 18Bet zastrzega sobie możliwość odebrania środków premiowych lub ich nieprzyznania dowolnemu graczowi, lub grupie graczy, w zależności od obowiązującego prawa.
 21. Odpowiedzialność za zapoznanie się z Regulaminem spoczywa na graczu. Jednocześnie 18Bet zastrzega sobie prawo do jego zmiany w dowolnym momencie.
 22. Obowiązuje Regulamin 18Bet, chyba że gdzieś określono inaczej.